Zvětšit DuprazO171
Nové
Skvělé široké freeride lyže vhodné jak do hlubokáče tak i na pistu.
Momentálně nedostupné
| Délka | 171 cm |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 16,0/10,5/14,0cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 6,5/5,0 cm |
| Konstrukce | ABS sidewall |
| Jádro | Wood |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | bez vázání |
| Hmotnost | 2050g /jedna |
Freeride
Carving na sjezdovce