Zvětšit rvl8playmaker22
Nové
Momentálně nedostupné
| Délka | 107 cm |
| Rádius (m) | 8,8 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 16,0/13,8/16,0 cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 4,8/3,8 cm |
| Konstrukce | ABS sidewall |
| Jádro | Topolové dřevo |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | bez vázání |
| Inserty pro vázání | 4x4 |
Všechny Rvl8 skiboardy obsahují ty nejlepší ingredience :)