| Délka | 129 cm |
| Rádius (m) | 8,0 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 15,8/11,7/14,0 cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 4,4/3,4 cm |
| Konstrukce | ABS sidewall |
| Jádro | Topolové dřevo |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | bez vázání |
| Inserty pro vázání | Tyrolia Ambition Demo |
Široké lyže vycházející z kratších skiboardů jsou přizpůsobené i do podmínek mimo sjezdovku. Větší šířka zvětšující celkovou plochu lyže a větší délka pro lepší předozadní rovnováhu. Prkna mají připravé inzerty pro montáž Tyrolia Ambition Demo.