Nové
Krátké široké backcountry lyže pro výlety volnou přírodou.
| Délka | 120cm |
| Rádius (m) | ∞ |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 136mm |
| Konstrukce | CAP |
| Jádro | Topolové dřevo |
| Skluznice | Extrudovaná |
| Vázání | Outlander XTrace Pivot X |
| Hmotnost | 1080g/pár bez vázání |
Široké a krátké backcountry lyže vyrobené tradičním českým výrobcem. Tyhle sněžné desky, nám umožní volný pohyb mimo značené cesty, tam kam se hlubokým sněhem jen těžko dostaneme. Lyže jsou vybaveny z výroby malým stoupacím pásem, tak aby držely při odrazu na rovině i při stoupání a zároveň vázáním, které je uzpůsobeno pro klasické zimní pohory, takže k nim nepotřebujete speciální obuv jako na skialp nebo běžky. Oproti sněžnicím se můžete i sklouznout, takže cesta lépe odsejpá a dolů to je pravý telemark :D