SWolf24r124
Nové
Stabilní carvingové lyže určená pro krátký oblouk podpořený dřevěným jádrem a výbornou skluznicí.
| Délka | 124 cm |
| Rádius (m) | 9,5 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 11,1/7,8/10,2 cm |
| Konstrukce | CAP |
| Jádro | Topolové dřevo |
| Skluznice | HM Graphit |
| Vázání | Tyrolia PR11+Tyrolia Power Rail |
| Hmotnost | 1770 g |
Konec nudy na horách. Miluješ adrenalin? Experimentovat se dá, jak kdo uzná. Sjezdovka, park, město. Kdo je vyžívá v carvu, může se na této lyži při oblouku opřít o svah. Konstruována tak, aby se rychle chytnul začátečník, a aby pokročilý měl kam růst. Zrozeny k objevování toho, co ještě nikdo nedokázal. WOLFRAM se dodává s deskou Tyrolie Power Rail a vázáním Tyrolia PR11.
Wood core - kombinace bukového a topolového dřeva. Žádný moderní materiál dosud nedokázal nahradit jedinečné fyzikální vlastnosti dřeva. Dřevo zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech i ideální rozložení sil při krátkých obloucích.
3D SHAPE - Profilované tvarování těla lyže. Podílí se na celkové torzní tuhosti sjezdových lyží a na zlepšené aerodynamice lyží.
Structured top sheet - Zvyšuje odolnost lyže proti poškrábání
Hm Graphite Base - Graphitová skluznice s vysokým molekulárním číslem pro sportovní řady lyží. Skluznice v sobě obsahuje větší množství aditiva na bázi vosku plus několik dalších aditiv zaručujících velmi dobrý skluz. Pro zachování kvalitního skluzu je nutné i tuto skluznici pravidelně ošetřovat skluzným voskem. Ideálně před každým dnem lyžování.