| Délka | 90 cm |
| Rádius (m) | 5 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 10,6/7,9/9,8 cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 40/22 mm |
| Konstrukce | CAP |
| Jádro | celodřevěné jádro - jednosměrná smrková překližka |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | s plastovým vázáním |
Objevte čirou radost z pohybu na sjezdovce s lyžemi Lusti Snow Skate v délce 90 cm. Tyto krátké a obratné lyže jsou navrženy pro maximální zábavu, ať už zkoušíte carving bez hůlek, pilujete techniku, nebo hledáte pocit podobný jízdě na bruslích. Základem lyže je poctivá konstrukce s celodřevěným jádrem z jednosměrné smrkové překližky, která zaručuje výbornou pružnost, odolnost a stabilitu i při této krátké délce. Jsou ideální volbou pro zpestření dne na svahu pro dospělé i juniory, kteří se nechtějí nudit.