| Délka | 90 cm |
| Rádius (m) | 8,9 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 11,8/10,3/11,8 cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 45/30 mm |
| Konstrukce | CAP |
| Jádro | celodřevěné jádro - jednosměrná smrková překližka |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | s plastovým vázáním |
Užijte si svobodu na sněhu s modelem Lusti Snow Skate Wide v délce 90 cm. Oproti klasické verzi nabízí varianta Wide rozšířený profil pod vázáním, což lyžím dodává výrazně vyšší stabilitu a lepší jízdní vlastnosti v měkčím nebo rozbitém sněhu. I přes svou šířku si zachovávají hravost a skvělou ovladatelnost. Konstrukce spoléhá na osvědčené celodřevěné jádro z jednosměrné smrkové překližky, které lyžím dodává potřebnou pevnost a dynamiku. Skvělá volba pro jezdce, kteří chtějí zábavnou krátkou lyži s jistějším vedením stopy.