| Délka | 100 cm |
| Rádius (m) | 9,9 m |
| Šíře špičky/středu/patky (cm) | 11,8/10,3/11,8 cm |
| Výška špičky/patky (cm) | 45/30 mm |
| Konstrukce | CAP |
| Jádro | celodřevěné jádro - jednosměrná smrková překližka |
| Skluznice | Sinterovaná |
| Vázání | s plastovým vázáním |
Lusti Snow Skate Wide v délce 100 cm představuje ideální kompromis mezi hravou krátkou lyží a stabilním nástrojem pro jízdu. Díky délce 100 cm a rozšířenému profilu Wide poskytují tyto lyže větší oporu při vyšších rychlostech a lépe nesou v neupraveném terénu, přitom jsou stále extrémně točivé a zábavné. Jsou perfektní pro trénink rovnováhy i pro čistou zábavu z carvingu. Kvalitní celodřevěné jádro z jednosměrné smrkové překližky zajišťuje dlouhou životnost a perfektní přenos sil na hranu.